Bezbednost-u-ronjenju-01

Beogradska škola ronjenja Vas poziva da prisustvujete 8. međunarodnom stručnom skupu „BEZBEDNOST U RONJENJU“ koji na kraju ronilačke sezone već tradicionalno organizuje Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja iz Novog Sada, Ronilački klub TimScuba diving iz Novog Sada i PSS (Professional scuba school).

Osmi međunarodni stručni skup „BEZBEDNOST U RONJENJU“ će biti održan 29. novembra 2014. godine sa početkom u 10 časova u amfiteatru (drugi sprat) Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja u Novom Sadu, Lovćenska broj 16.

Tokom programa skupa imaćete priliku da čujete sledeća predavanja:

„POREMEĆAJI DISANJA U RONJENJU I SPAŠAVANJE ONESVEŠĆENOG RONIOCA“
MSc. dr Dragana Ivković, Regional director DAN Europe Balkans

„GRANICE DRŽANJA DAHA - O2, CO2, TRENING...“
MSc Sport med, Tutorov dr Ognjen Pedja, Instructor Apnea Academy

„UVOD U SPELEO RONJENJE“
David Pavlica, PSS instructor

„ANALIZA INCIDENTA U SPELEO RONJENJU“
Damir Podnar, PSS Course director

„BEZBEDNOST I ORGANIZACIJA U Y-40, PADOVA“
Doc. dr Goran Dimitrić, PSS instructor

„NOVOSTI U TEHNIČKOM RONJENJU“
Damir Podnar, PSS Course director

„RONILAČKI RAČUNARI I NJIHOVO PODEŠAVANJE“
Igor Glavičić, PADI, PSS instructor

Predsednik organizacionog odbora Skupa je Doc. dr Goran Dimitrić.

Za sve dodatne informacije oko organizacije odlaska na 8. međunarodni stručni skup „BEZBEDNOST U RONJENJU“, pošaljite mail na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli. ili pozovite na +381 63 70 13 622.